W HISTORYCZNYM MIEJSCU

Starego Miasta Gdańska

STARE MIASTO

Odetchnij historią

Jeśli klimat miejsca ma wyjątkowy wpływ na ludzi, to Gdańsk jest jednym z tych miejsc. Port gdański, który widać z tarasu CHLEBOVEJ – od wieków był Polskim oknem na świat, od zawsze kształtując otwartość gdańszczan i ich indywidualizm. To kilkaset metrów od CHLEBOVEJ w Stoczni Gdańskiej im Włodzimierza Lenina poczucie wolności gdańszczan przerodziło się w ruch Solidarność.

Muzeum II wojny światowej – charakterystyczny, nowoczesny gmach – widoczny z okien apartamentów przypomina, że to właśnie gdańszczanie, jako pierwsi bohatersko bronili swojej wolności i Polski.

GDAŃSKI
STYL ŻYCIA

Bądź jego częścią

Duma gdańszczan z historii miejsca jest obecna w okolicznej architekturze kamienic, wnętrzach restauracji, kawiarni, licznych muzeach, filharmonii na Ołowiance. Te wszystkie wyjątkowe miejsca – w najbliższej okolicy CHLEBOVEJ odkrywać będą jej mieszkańcy.

Okoliczne mariny – położone na Starym Mieście to okazja dla miłośników morza, dla których plaża to za mało. To stąd mogą zaczynać się podróże, rejsy i wyprawy nowych gdańskich odkrywców – mieszkańców CHLEBOVEJ.

Legenda