Chlebova - ZADBAJ O SWOJĄ INWESTYCJĘ

ZADBAJ O SWOJĄ INWESTYCJĘ

Zarabiaj nie tracąc czasu i nie martwiąc się o nic.

Gotowe rozwiązania

Podchodząc do apartamentów w kompleksowy sposób, wybraliśmy nowoczesne rozwiązania, które pomogą w przygotowaniu lokalu pod inwestycję. Zaoszczędź swój czas korzystając z profesjonalistów, którzy sprostają wymaganiom dzisiejszego rynku nieruchomości.

ZAPP aranżacje

Jesteśmy obecni na Trójmiejskim rynku od 2010 roku. Specjalizujemy się w kompleksowym wykańczaniu mieszkań pod klucz.

ZAPP ARANŻACJE to miejsce, w którym 40 osób (architektów, logistyków, brygadzistów z ekipami, stolarzy i ekip sprzątających – nie licząc zaprzyjaźnionych dostawców i firm współpracujących) pracuje nad tym, żeby przyjąć Klientów z mglistą wizją lub konkretnym planem, a wypuścić z gotowym mieszkaniem, wykończonym pod klucz - „zgodnie z budżetem i harmonogramem”.

W sumie wykończyliśmy już ponad 650 mieszkań w Trójmieście - tutaj naprawdę wszyscy są #ZAPPracowani!

To, co zdążymy sfotografować – możesz obejrzeć na naszej stronie internetowej www.zapparanzacje.pl lub na naszym fanpage www.facebook.com/ZAPParanzacje

Na potrzeby Chlebova Apartamenty, we współpracy z deweloperem (NDI) oraz operatorem najmu (RentPlanet) opracowaliśmy dedykowany standard wykończenia i aranżacji apartamentów, odpowiadający standardowi czterogwiazdkowego hotelu.

Całość została skomponowana przez naszych architektów w dwa warianty Classic i Modern, nie tylko podkreślające historyczny charakter tego miejsca, ale także zapewniające trwałość i bezproblemowe użytkowanie w trudnych warunkach najmu krótkoterminowego.

RentPlanet

Jesteśmy profesjonalnym i jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie operatorów zarządzania najmem krótkoterminowym w Polsce. Zespół RentPlanet obsłużył już blisko 20 tys. rezerwacji, czyli ponad 50 tys. zadowolonych i powracających gości.

Satysfakcja naszych gości gwarantuje zysk z wynajmu – dlatego dbamy, aby ich pobyt był wyjątkowy, a apartament zawsze idealnie przygotowany.

Inwestorzy mogą liczyć na kompleksowe wsparcie, w tym profesjonalną sesję zdjęciową, utworzenie profilu apartamentu na kilkudziesięciu serwisach internetowych, a następnie prowadzenie kampanii sprzedażowych i marketingowych, wykorzystując nowoczesne rozwiązania oraz narzędzia.

Ponadto, zadbaliśmy, aby krótkoterminowy wynajem mieszkań stał się szybki i całkowicie zautomatyzowany. To dzięki współpracy z firmą RentingLock, która oferuje zamki elektroniczne.

Doświadczenie zespołu, hotelowy standard obsługi oraz narzędzia, którymi dysponujemy to podstawa do osiągnięcia prognozowanej stopy zwrotu z inwestycji na poziomie nawet 8% w skali roku.